Зато Є галерея весняного Ужгорода, саме коли місто вдягається в наряди від кутюр'є Сакури, Магнолії та Яблуні. Дивитися на весняну коллекцію тут А ось фотографії самого міста. Як відомо, театр починається з гардеробу, а місто з вокзалу. Таким нас зустрічає Ужгород сьогодні - новісеньким вокзалом. І старий вигляд.
Тут знаходиться чужа фотографія ночного вокзалу подивиться будь-ласка - це справжня краса!
Пам'ятник президенту Карпатської України Августину Волошину. Був пам'ятник відкритий в 2004 як на 65 річницю Карпатської України та 130 від народження політичного та культурного діяча. Волошин був і герко-католицьким священником, засновником та керівником Христіянсько-народної партії, пробувши на посаді прем'єр міністра Карпатської України два роки, він був обраний її президентов.санаторий Перлина Прикарпатья(Жемчужина Прикарпатья) В 1945р він був заарештований радянськими спецслужбами і страчений.
Ужгород відомий не тільки своєю давньою історією та культурною спадщиною, весною в місто приїжджають багато туристів щоб подивитися не тільки замок, церкви та музеї, а ще щоб побачити дивовижне цвітіння сакури - японської вишні, дерева якої розкішно цвітуть по всьому місту.
Центр міста - пешехідна зона. Тут вирує життя, на центральних вулочках розташовані банки, бутіки, фаст-фуди, магазини парфумерії, фото, одягу.
А це маєток в Радванці (Кольцова, 8).Санатории Трускавца, Ви будете здивовані, адже його датують кінцем XVI ст. Це один з перших житлових будинків. Не схожий на старий? Авжеж, бо він перебудовувався багато разів, використовувався лісництвом, а в 1920 тут народився угорський поет Дендєші. Зараз як бачимо - пошта.
Замок
Ужгородський замок - найдавніша та найімпозантніша будова сучасного Ужгорода, гордість та краса не тільки міста, але й всього Закарпаття. Фортеця розмістилась в східній частині міста на пагорбі вулканічного походження на стику гір і низовини.
Замок бере свій початок в VII - IX століттях, коли на території сучасної фортеці було споруджене укріплене городище білих хорватів. Перше письмове згадування про замок припадає на 903 рік, коли за свідченням хроніки, резиденція князя Лаборца була знищено кочівниками-уграми. Санатории Трускавца
Хрестовоздвиженський кафедральний собор
Цікавий архітектурний ансамбль становлять Кафедральний собор та колишня єписковська резеденція. читати далі
Синагога
Біля Театральної площі знаходиться синагога. Зведена вона у мавританському стилі в 1904. А з 1945р використовувалася як обласна філармонія, при якій був Закарпатській народний хор. В 1974 року в будівлі колишньої синагоги, в великому залі філармонії був встановлений орган.Вся іудейська символіка була знята.
Старі фотографії Сходница
Сучасні фото - Серпень 2004
Сучасні фото - КвітеньСерпень 2006
Михайлівська Церква
Заслуговує на окрему увагу! Ця дерев'яна церква було побудована в 1777р. в с. Шелестово (зараз цю церкву називають за назвою села - Шелестовська). В 1927р перевезли цю церкву до Мукачева. А коли був заснований музей Закарпатської народної архітектури та побуту в Ужгороді, вона стала його експонатом. Опис трьохзрубна, трьохглава, вкрита гонтом скаже про її характеристики, а от про відчуття в церкві, яка є діючою по великих святах вартує сказати - древність, старість, старовинні ікони в бідних оправах сумно дивляться на відвідувача, все деревяне, просте, але і витончене.санаторий Перлина Прикарпатья(Жемчужина Прикарпатья) Таких церков по Закарпаттю багато, але кожен рік вони зникають через свій аварійний стан, через людську занедбаність та необережність.
Інші Церкви Ужгорода
Де зупинитися
З розвитком (а він все ж таки Є!) туризму на Закарпатті, інфраструктура готельного бізнесу збільшилася. З'явилися приватні готелі, поліпшилися вже існуючи. В Ужгороді готелів багато, але ціна коливається від 120 до 180 за одномісний номер, номер люкс буде в середньому коштувати від 300 до 500 грн. Перелік готелей та їх адреси ви можете прочитати тут, але будьте обережні, бо ціни не відповідають дійсності.