Санатории Трускавца.Путевка в Трускавец

Санатории Трускавца. Прямые телефоны в санатории, виллы, отели Трускавца. Официальные сайты санаториев, вилл, отелей, пансионатов, баз отдыха, спа-центров, диагностических центров курорта Трускавец

среда, 10 октября 2012 г.

Архітектура Лівадійського палацу.

У палацовий комплекс, крім білого палацу, входять поштовий (Пажеський корпус), палац міністра двору барона Фредерікса, які були побудовані в один час з палацом, палацова церква в ім’я Воздвиження Чесного Хреста (1872 рік) Санаторий Кристалл Трускавец і італійський дворик.

Серед інших палаців Лівадійський виділяється тим, що в його художній обробці і загальному плануванні з’єдналися два стилі – історизм і модерн. Це яскравий приклад того, як зодчий з’єднує деталі різних стилів за своїм розсудом.

Наприклад, з італійського ренесансу були взяті форми Великого Білого палацу, внутрішній дворик, дизайн центрального входу. Але необхідно було врахувати те, що це – заміський будинок, якому необхідний сучасний комфорт. Це можна було вирішити, вдаючись до елементів стилю модерн.
санаторий Женева Трускавец
Східний фасад палацу здається дещо асиметричним. Його виразні форми, ніби повторюють гористий характер місцевості, надаючи йому жвавості і динамізму. Але фасад палацу, а також його внутрішнє оформлення не перевантажений декоративними деталями. Микола Краснов володіє великим почуттям міри і художнього такту. Строгі пропорції арок і колон, вікон другого поверху, доріжок, які як би біжать до фонтанчика в центрі двору, вічнозелені рослини дарують відчуття гармонії і спокою.

Велику роль у цьому зіграло й те, що у зовнішньому облицюванні палацу був використаний гладко оброблений інкерманський вапняк світло-палевого кольору.санаторий Женева Трускавец Це додало палацу легкості і витонченості, а також виділив його на тлі зелені старого парку і блакитного неба. При декоруванні використана різьба по мармуру (грифони, дельфіни, квіти і фрукти, медальйони). Лівадійський палац будувався для імператорської сім’ї, тому арки забезпечені вензелями імен членів їх сім’ї. Над парадним входом вміщено герб дому Романових.

Інтер’єр Лівадійського палацу.
Трускавец санаторий Кришталевий палац(Хрустальный дворец)
У палаці 58 кімнат. Оздоблення з перших хвилин вражає своєю розкішшю та красою. Велика їдальня прикрашена ліпниною, вестибюль оформлений в стилі епохи Риму I століття. Приймальна нагадує зал Ради п’ятисот у Палаці дожів у Венеції, а більярдна виконана в англійському стилі. Крім ліпних прикрас архітектор застосував різьблені панелі з дерев різних порід, мармурові каміни, які, хоча і діяли, але і грали, швидше декоративну роль. У палаці була своя камінна.
Трускавец санаторий Кришталевий палац(Хрустальный дворец)
Архітектор слідував основному завданню – зробити будинок більш комфортним з максимумом зручностей в житлових приміщеннях. З цією метою спочатку плануються внутрішні приміщення. Вони всі не схожі одне на інше, починаючи від розмірів. Слідуючи стилю італійського Відродження, архітектор в центрі всі композиції поміщає великий внутрішній двір («італійський дворик»). Влітку тут неспекотно, в центрі розташований фонтан. Італійські майстри створили чудові ковані ворота.
Санаторий Кристалл Трускавец
Є ще арабський дворик. Він невеликий. Його створили для того, щоб освітити ті приміщення палацу, які не виходять на вулицю. Щоб передати східний колорит, на мармуровому фонтані зроблено напис арабською в’яззю. Так, введенням в планування палацу внутрішніх двориків, архітектор цікаво вирішив завдання освітлення.
санаторий Шахтер Трускавец
Дуже цікавий інтер’єр другого поверху, на якому розташовувалися кімнати царської сім’ї. Вони були прикрашені і обставлені в стилі модерн.

Виставки в палаці.

Основні експозиції музею: «Кримська конференція» і «Романови в Лівадії». Не так давно були створені нові – «Спогади про Крим», «Південнобережні шедеври Краснова», «Лівадія. 1908», «Сторінки історії».
Санатории Трускавца
Перший поверх-їдальня, приймальня, вестибюль, кабінет імператора, очікувальна. У цих кімнатах представлена ​​головна частина виставки «Кримська конференція». Засідання проходили в «Білому залі». Це найбільше і найгарніше приміщення у палаці.

У вестибюлі стоїть круглий стіл (був реконструйований у 1974 році). Саме за ним керівники антигітлерівської коаліції вирішували долю світу. Щоб не порушувати ліпні прикраси стелі, архітектор ховає лампочки за карнизом по периметру. У цьому залі в листопаді 1911 року був бал на честь 16-річчя старшої царської дочки Ольги.

Президент США займав у палаці колишню приймальню і парадний кабінет імператора. Тепер відвідувачі можуть побачити фотографію Сталіна з Рузвельтом.Санатории Трускавца Вона була знята 8 лютого 1945 року. Крім цього, тут є і фотографія «Великої трійки» в італійському дворику. Також у вітрині вміщені архівні фотографії: інтер’єр царської очікувальна (1911 рік), обстановка робочого кабінету президента США. Для любителів історії представлена ​​цікава колекція документів, що розміщена в кабінеті-лабораторії Рузвельта та кабінеті Черчілля. Особливий інтерес представляє секретне листування лідерів союзних держав, а також різні архівні документи, книги, фільми, які передали музею їхні нащадки.
Санатории в Трускавце
Невщухаючий інтерес до долі останнього російського імператора і його сім’ї допоміг створити нову експозицію «Романови в Лівадії». Вона розміщена на другому поверсі в колишніх особистих покоях царської сім’ї. Тут представлені книги, картини, меблі, фотографії, листи, за допомогою яких можна дізнатися про те, як жила сім’я на відпочинку, про їх смаки, про те які стосунки були між членами сім’ї. Нещодавно палацу на тимчасове зберігання передали приватну колекцію з 200 царських речей, які можуть доповнити і дозволять зрозуміти все те, що люди знають про царську сім’ю.
Санатории в Трускавце
Найкрасивіше приміщення другого поверху – робочий кабінет імператора. Тут можна побачити килим ручної роботи із зображеннями вінценосного подружжя та їхнього сина Олексія.

Комментариев нет:

Отправить комментарий