Санатории Трускавца.Путевка в Трускавец

Санатории Трускавца. Прямые телефоны в санатории, виллы, отели Трускавца. Официальные сайты санаториев, вилл, отелей, пансионатов, баз отдыха, спа-центров, диагностических центров курорта Трускавец

суббота, 13 октября 2012 г.

10 міст Землі, куди не варто їхати

На Землі дуже багато красивих і цікавих місць, які багато хто хоче відвідати . Але є місця, в яких краще не з’являтися, тому що перебування там може бути небезпечно для життя. Американський екологічний фонд Blacksmith Institute склав список десяти таких місць.
санаторий Алмаз
10. Дзержинськ, Росія

У 1930 – 1998 роках у Дзержинську було поховано більше 200 тисяч тонн хімічних відходів – включаючи найбільш небезпечні – нейротоксини. Рівень забруднення міської води, за наявними даними, в 17 мільйонів разів перевищує безпечний рівень. На сьогоднішній день у місті проживає близько 300 тисяч жителів. Середня тривалість життя 45 років.

9. Кабве, Замбія

санаторий Алмаз
На початку 20 століття в Кабве були виявлені великі запаси свинцю та кадмію. Були побудовані великі підприємства по переробці цих металів. А сьогодні рівень забруднення повітря важкими металами в чотири рази перевищує допустиму норму. Заражені люди, кількість яких понад 250 тисяч, страждають гострим отруєнням крові, що веде до частої блювоти, поносу, захворюванням нирок і атрофії м’язів.
Новый год 2013 в Трускавце
8. Ла-Ороя, Перу

У цьому поселенні проживає всього 35 тисяч чоловік. Але більше 95 відсотків жителів заражені важкими захворюваннями, пов’язаними з високим вмістом свинцю в крові.Новый год 2013 в Трускавце На території цього поселення розташовані американські заводи по видобутку таких корисних копалин, як свинець, мідь і цинк. Тут часто йдуть кислотні дощі.

7. Ліньфінь, Китай

Ліньфінь – центр китайської вугільної промисловості. Рівень двоокису сірки та інших шкідливих часток у повітрі значно перевищує норму. У місті проживає більше 200 тисяч заражених людей, що страждають від пневмонії, раку легень та бронхіту.

6. Норильськ, Росія
санаторий Женева Трускавец

Норильськ вважається одним із найбільш забруднених місць у Росії. У місті розташовані найбільші у світі підприємства по переробці важких металів – міді, свинцю, нікелю, селену і цинку. На сьогоднішній день в місті проживе близько 134 тисяч заражених людей, що страждають респіраторними захворюваннями. З 2001 року в’їзд у місто для іноземців заборонений.

5. Сукінда, Індія
санаторий Женева Трускавец

Тут знаходяться найбільші у світі хромові шахти. Велика частина відходів підприємств скидається у воду рік і озер. У місті живе більше двох з половиною мільйонів чоловік. Майже 90 відсотків населення схильні до ракових захворювань.

4. Тянжинь, Китай
санаторий Шахтер Трускавец

Тянжинь – промисловий центр Китаю по виробництву свинцю. Це одне з найбільш забруднених місць Китаю. Концентрація свинцю в повітрі та грунті тут майже в 10 разів перевищує допустиму норму. Вміст свинцю в зернових культурах, що ростуть у цій місцевості, в 24 рази перевищує норму.
санаторий Шахтер Трускавец
3. Вапі, Індія

На території цього міста зосереджені понад 1000 промислових підприємств. Рівень ртуті в грунтових водах Вапі майже в 100 разів перевищує норму, а повітря переповнене важкими металами. Число заражених жителів Вапі, які страждають різного роду хронічними захворюваннями, цього року перевалило за 70 тисяч.
Санатории в Трускавце
2. Сумгаїт, Азербайджан

Сумгаїт – центр хімічної промисловості пострадянського простору. На сьогоднішній день там проживає більше 275 тисяч чоловік, заражених важкими металами, нафтовими відходами та іншими хімічними речовинами. Діти тут народжуються з такими генетичними відхилення, як розумова відсталість та захворювання кісток.

1. Чорнобиль, Україна

Санатории в Трускавце
На сьогоднішній день кількість людей, постраждалих від радіації в цьому районі становить 5,5 мільйонів. Ядерна катастрофа, що сталася 26 квітня 1986 року, коли під час випробувань на Чорнобильській АЕС через вибух розплавилося ядро реактора, принесла в сто разів більше радіації, ніж атомні бомби, скинуті на Хіросіму і Нагасакі.

Комментариев нет:

Отправить комментарий