Санатории Трускавца.Путевка в Трускавец

Санатории Трускавца. Прямые телефоны в санатории, виллы, отели Трускавца. Официальные сайты санаториев, вилл, отелей, пансионатов, баз отдыха, спа-центров, диагностических центров курорта Трускавец

воскресенье, 16 сентября 2012 г.

Мости, що самі ростуть: «живі» мости в Індії

Індія – країна загадок, чудес і духовних просвітлінь. Тут деякі боги мають хобот і чотири руки, а мости можуть виростати самі собою.
Санатории Трускавца
Ми вирушаємо в район містечка Черапунджі на північному сході Індії, який знаходиться на висоті 1 300 метрів і вважається самим дощовим місцем на Землі. Тут для «вирощування» мостів використовують коріння каучуконочного фікуса. Процес «будівництва» триває 10-15 років. Живі мости можуть досягати довжини 30 метрів і витримувати вагу більше 50-ти чоловік. Першовідкривачем кореневих мостів є Денис П. Райт.санаторий Женева Трускавец Його так зацікавили незвичайні споруди, що він годинами міг розповісти про них кожному, і навіть якийсь час організовував спеціальні тури в Індію, щоб європейці могли гідно оцінити красу «живих» переправ.санаторий Шахтер Трускавец

Мости вирощують у відповідному для цього місці – під містечком Черапунджі, яке за різними даними є самим вологим місцем на Землі: за рік тут випадає більше 11 000 мм опадів. Але рекордна кількість випала в 1861 році – 22.98 метрів.
Санатории Трускавца
Матеріалом для «будівництва» живих мостів служать коріння фікуса каучуконосного. Це вічнозелене дерево, що досягає у висоту 30-40 метрів.

Унікальність фікуса полягає в тому, що він має вторинну кореневу систему: його коріння росте назовні. Для того, щоб коріння фікуса росли в правильному напрямку, жителі Черапунджі використовують спеціальні каркаси.
санаторий Алмаз Дійшовши то іншого берега коріння фікуса каучуконочного вростають в землю. Процес «будівництва» моста зазвичай триває 10-15 років, і до того ж він вимагає постійного догляду та уваги.
санаторий Весна
Готовий міст може витримати до 50 дорослих дорослих осіб. Причому, чим старше міст, тим він міцніший – коріння дерев’яніють і стають схожими на міцні сталеві троси.

За більш ніж 500 років вдалося виростити велику кількість мостів більше 30 метрів в довжину.

Комментариев нет:

Отправить комментарий