Санатории Трускавца.Путевка в Трускавец

Санатории Трускавца. Прямые телефоны в санатории, виллы, отели Трускавца. Официальные сайты санаториев, вилл, отелей, пансионатов, баз отдыха, спа-центров, диагностических центров курорта Трускавец

воскресенье, 30 сентября 2012 г.

Мовчазні кораблі неба

Навіщо люди дивляться на небо? Ну, відповідей може бути багато. Визначити погоду, подивитися, що там летить, помилуватися на хмари або зірки. І правильно роблять. Адже є чим милуватися! Іноді на небі можна побачити щось таке, що може змінити тебе і ставлення до світу.

Взяти б хоча б хмари. По-перше, це такі незвичайні явища, що про них гріх не написати. А по-друге, дуже вже все там цікаво.

Ну, давайте почнемо з двоопуклих хмар або «lenticular mammatus». Чули таке? Я так, але на превеликий мій жаль, ні разу не спостерігав таке видовище. Але ж є на що подивитися! Бувають вони дуже рідко. І, до речі кажучи, це добре. Незважаючи на свою незвичайну красу,санаторий Весна Трускавец вони віщують зазвичай дуже сильну бурю, яка несе безліч руйнувань. Можливо через це, а може бути і з-за своєї форми, їх називаю ще божевільними. Тому, їх краще б не спостерігати.

Чому двоопуклі? Все просто. Вони зазвичай нагадую за формою лінзу. Їх навіть раніше дуже часто плутали з літаючими тарілками.

Хоча такі хмари описуються і в давнину, як нове явище вони були розглянуті лише 30 років тому, коли були офіційно зареєстровані.

Чому хмари мають таку форму, ні хто так досі і не зміг пояснити. Смію лише припустити, що все пов’язано з незвичайною циркуляцією повітря, яка зустрічається вкрай рідко.

Передбачати їх появу практично неможливо і дуже складно сфотографувати. Фотоапарати, крім самих потужних, не можуть вловити все того, що спостерігає око людини. Хоча, я думаю, якщо побачити таке хоч раз на власні очі, то фото здаватимуться лише смішними пародіями на неземну красу.
санаторий Женева Трускавец
Тепер, мабуть, черга для сріблястих хмар. Ну що про них можна сказати крім того, що це надзвичайно гарне явище? Дуже багато що.

Почнемо з їх характеристики. Це самі висотні хмари. Утворюються вони не в тропосфері, а вже в мезосфері на висоті до 100 кілометрів від поверхні землі. При цьому період і місце їх утворення досить обмежені, тому що утворюються вони між 43 ° і 60 ° широти як північної, так і південної. Їх дуже слабо видно і їх можна спостерігати з землі тільки в нічний час.

Виділяють всього чотири їх види:санаторий Шахтер Трускавец флер (тонка однорідна димки, що поєднується з іншими класами), смуги паралельні горизонту (найпоширеніший клас), хвилі (мають вид гребенів хвиль; поділяються на гребінці, гребені і хвилеподібні вигини), вихори (найкрасивіші, але найрідкісніші).

І вчені до цих пір так і не з’ясували, яким чином вони там утворюються. Вони прийшли лише до висновку про те, що якісь ядра конденсації незрозумілого походження збирають біля себе частинки водяної пари. При цьому утворюються кристалики льоду, які збираються в хмари. Кристалічна природа хмар, до речі, доведено. Трускавец санаторий Кришталевий палац(Хрустальный дворец) Але от цікаво, звідки на такій висоті, де температура нижче 70 °, взятися водяній парі, який перетворюється на кристалики?

І природа ядер конденсації не вивчена. Є припущення, що це або вулканічний пил, який, як відомо, цілком може так високо забратися. Інша гіпотеза, висловлена ​​Л. А. Куликом в 1926 році, свідчить, що ядра конденсації є не що інше, як метеоритний пил. Деякі інші вчені цілком підтримали його гіпотезу. Але, на жаль, вона не пояснює тимчасовий і просторовий діапазон їх виникнення.санаторий Алмаз Є ще одна версія, згідно якої саме над цими широтами в літній час на висоті близько 30 кілометрів утворюються потоки повітря, які й відправляють частинки води так високо. Але, на жаль, вона теж поки не отримала підтвердження. Ще одна цікава гіпотеза 1978 свідчить, що хмари – це не хмари, а оптичний ефект, обман зору, схожий з міражами.

Комментариев нет:

Отправить комментарий