Санатории Трускавца.Путевка в Трускавец

Санатории Трускавца. Прямые телефоны в санатории, виллы, отели Трускавца. Официальные сайты санаториев, вилл, отелей, пансионатов, баз отдыха, спа-центров, диагностических центров курорта Трускавец

понедельник, 30 июля 2012 г.

Диво Інженерії. Надзвичайний небесний міст Лангкаві

Якщо ви хочете погуляти серед хмар, то вам необхідно неодмінно відправитися в Малайзію. Тут, на невеликому острові Лангкаві,санаторий Шахтер Трускавец що омивається водами Адаманського моря, там, де небо зустрічається з землею, а саме на висоті 700 метрів, на піку Гангун Мат Чінчанг розташувався один з найвищих одноопорних мостів у світі, Langkawi Sky Bridge або Небесний міст.

Немов дорога між вершинами гір, петляючи і гублячись за поворотами в густій ​​рослинності, Langkawi Sky Bridge веде своїх відвідувачів в казкову країну, приховану десь за хмарами.Санатории Трускавца Небесний міст вражає не тільки дивовижними краєвидами, які відкриваються з нього на околиці. Анітрохи не менше ця споруда вражає своїми технічними параметрами, результатом втілення у життя генія талановитої інженерної думки.

Небесний міст, довжина якого 125 метрів, має всього одну опору, однак від цього не стає небезпечним для життя пішоходів. Система тросів міцно тримає споруду за навколишні скелі, а подвійні сталеві перила, дротяні сітки і деревина нижче парапету надають додаткове відчуття безпеки.

Щоб піднятися на міст, необхідно скористатися канатною дорогою.санаторий Женева Трускавец Вона починається у підніжжя гори, де розташоване курортне містечко Oriental Village. Пасажирські кабінки злітають на висоту 710 метрів, на шляху долаючи 2,2 км і оглядові майданчики, на які можна вийти і помилуватися тропічним раєм.
У 16 км від індустріального міста Датун знаходиться найбільший в Китаї буддійський печерний монастир – Юньган. Його печери вирубувалися з 460 р. по 524 р. Головними замовниками будівництва були імператори держави Північна Вей, створеної кочовими племенами табгачей. санаторий Шахтер ТрускавецТоба або табгачей спочатку кочували в Північній Монголії і були швидше за все предками сучасних монголів. У 439 році вони змогли об’єднати під своєю владою весь Північний Китай. Імператори династії Тоба першими надали широку державну підтримку буддизму. Саме під їх чуйним керівництвом були побудовані найбільші печерні буддійські монастирі в Китаї.

Печери Юньган розташовувалися поруч з першою столицею Північної Вей містом Пінч, нині Датун.санаторий Весна Трускавец Згодом, коли столиця була перенесена південніше, в місто Лоян, монастирі втратили своє царське заступництво, але все ще продовжували активно відбудовуватися. По суті, гроти Юньган служили справі зміцнення праведної дхарми в Китаї аж до маньчжурської династії Цин, останні Поновлення робилися в 17-18 столітті.
Найбільш ранні печери датуються 460-465 роками, в них знаходяться п’ять найбільших статуй Будди в Юньгане.

Вважається, що цим статуям надано вигляд імператорів Тоба Вей. Буддизм завжди був “царською” релігією, обожнювання правителів завжди прибуткове заняття. Як тільки спонсорство табгачської династії припинилося, статуї Будд почали дрібніти, так як будувалися вони вже на гроші “середнього класу” – чиновників і багатих купців.

Численні отвори в статуях – залишки кріплення штукатурки, всі фігури в давнину були багато прикрашені і розписані. Зараз елементи зовнішнього оформлення присутні тільки на небагатьох скульптурах.
санаторий Весна Трускавец
В давнину всі статуї були укриті додатковими дерев’яними спорудами, про це свідчать численні отвори в стінах, призначені для балок-кріплень.

Загальна довжина кручі, де вибиті печери, становить близько одного кілометра. Не всі гроти доступні для огляду, багато хто перебуває на великій висоті.

Дерев’яні павільйони, побудовані цінських імператором Шуньчжі в 1651 році. Вони аналогічні всім незбереженим дерев’яним спорудам Юньгана, що прикривали печерні гроти.
санаторий Весна Трускавец
Павільйони дозволили зберегти внутрішнє оздоблення кількох печер.

Не всі фігури дійшли в хорошому стані, багато сильно постраждали від часу.

Пізніші печери, споруджувалися на гроші багатих мирян, вже не мали величезних розмірів “царських” гротів, зате число їх обчислюється сотнями. Правда, для огляду доступні далеко не всі печери.Санатории Трускавца
http://sanatoriitruskavca.org.ua

Комментариев нет:

Отправить комментарий